natasja: (f...!)
[personal profile] natasja
цей пост, з 7 сотнями коментарів мене лякає.
в моєму дитинстві-юності теж таке було:((
як вберегти своїх дітей?!

Date: 2013-10-30 06:22 am (UTC)
From: [identity profile] natorella.livejournal.com
по відео ситуація в мене була з юрком
поки саші шось чи давала чи поправляла, вирвався і летить кудась
я доганяю, ловлю на руки (шоб потім десь спокійно вєщать), той верещить, кусає мене (ну зі сторони вигляд канєшно кашмар)
думаю - якби зараз хтось шось мені сказав (ну тіпа - шо же ето ви маленького мальчіка тащітє???), вбила б

Date: 2013-10-30 09:27 am (UTC)
From: [identity profile] the-hrobak.livejournal.com
з автором згідна, треба про таке говорити, голосно, і навчити цьому своїх дітей.
в моєму дитинстві час від часу з"являвся придурок, який ходив голий в плащі, а коли бачив дитину - розстібав плащ і показував шо там в нього. мамі про нього розказувала, але коли його бачила на вулиці - намагалась втекти. а може треба було покричати і привернути увагу дорослих - якісь мужики може б його відкОпали і йому б перехотілося, хз.
два дні тому чула від своєї мами про мужика, який в дитсадку заховався в кущах, покликав туди дівчинку (донька/онука маминих сусідів зверху) і сказав шо він лікар, буде їй робити прививку і це не боляче. мала втекла. ввечері бачила його, показала бабці, він встиг втекти. тато викликав міліцію, написав заяву. там дитині показали пару картинок, на одній вона того дядька впізнала. кажуть, він на Сихові зґвалтував кількох дівчат віком 7-8р, з їх слів малювали фоторобот. наступного дня біля садочка чергував дядя в штатському. в понеділок мамі дзвонив один знайомий хлопчина, який сказав шо того урода піймали. хлопчина в організації, яка бореться з такими. вони беруть в міліції отакі от фотороботи, шукають, знаходять, викликають ментів. не знаю, чи впіймали саме його. але навіть якщо не його - на цьому такі як він не закінчилися, на жаль.
тому, повторюся, діти мають бути обізнані і в разі небезпеки - голосно кликати на допомогу.

Date: 2013-10-30 10:34 pm (UTC)
From: [identity profile] olena-kvitka.livejournal.com
І в моєму дитинстві таке було, досі пам'ятаю все в деталях. Я змогла втекти. Батькам не розказала досі, і, певно, не буду.

Date: 2013-11-01 06:22 pm (UTC)
From: [identity profile] olenkastar.livejournal.com
певно ,дядька в пальто був у всіх. біля нашої школи теж був. я його до сих пір бачу, правда він вже без пальто, тиняється собі вулицямиі просто до всіх посміхається , говорить сам з собою, без всяких "інтимних показувань")) я його запамятала, бо ми з нього сміялися, кричали йому " фууу" услід.
я, коли про таких дядьків думаю, то розумію, що вони теж були маленькими дітками і що ж тоді трапилося, що вони виросли в таких збоченців? Тому треба пильнувати нам своїх діток, щоб виросли вони добрими і могли і за себе постояти і і за інших, в разі потреби. Ну а своїх дівчат відправлю на карате !
Edited Date: 2013-11-01 06:23 pm (UTC)

February 2014

S M T W T F S
      1
2345678
91011 12131415
16171819202122
232425262728 

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 12:07 am
Powered by Dreamwidth Studios