natasja: (eye)
[personal profile] natasja
тезово. те, що найбільше вразило/запам'яталось:

- в Римі і біля нього італійці їздять безбашенно (там, де одна полоса, їдуть в дві, обганяють через подвійну суцільну, при чому, навіть коли їдуть зустрічні машини і т.д.) і паркуються контактно (всі місцеві машини хоч трошки, але вкоцані, а багато зовсім навіть не трошки).
дуууууже багато смартів (одного навіть бачили лежачим на бочкУ посеред дороги)
- італійські жінки дуже яскраво фарбуються - яскраво-червона помада і чорні очі - при чому і в молодих, і в старших. можливо, тому виглядають досить "потаскано"
- собак більше, ніж дітей - їх реально дуууже багато. їх беруть з собою на шопінг, носять в спеціальних переносках, одягають в спеціальний одяг, водять в спеціальні магазини (не банальні зоотовари) і т.д. при цьому, на відміну від, наприклад, Відню, за ними не прибирають:(
- відсутність громадських туалетів (і через це сморід в більш-менш віддалених куточках) - тобто номінально вони ніби-то є, але зачинені. така проблема і в Римі, і в Флоренції, і в Венеції, і на автобані. на відміну, від Хорватії чи Угорщини, де кожні кілька км є з'їзд з автобану з туалетом. в Італії є з'їзди з автобанів, але там нема туалетів О_0
- вуличні торговці на 98% чоловіки (незвично, бо у нас з точністю до навпаки) і на 98% темношкірі і на 98% дуже нав'язливі:))
- за містом дуже цікаво розміщені будинки - поле, рівні рядочки фруктових дерев чи виноградників і біля того доволі старий будинок. наступний аж через кілька км
- італійці якось надто тепло одягаються - надворі було +14 (а на сонці ще більше), ми ходили або в самих кофтинах або в легких светрах поверх них. при цьому італійці умудрялись ходити в наглухо защіпнутих пуховиках (!). чесно кажучи, взагалі не розумію, навіщо їм пуховики.
- італійці дууууже багато їдять (при чому якимось дивом переважно не товсті) - перша страва у них спагетті чи паста, друга страва м'ясо/риба з картоплею/рисом, а потім ще й десерт, і до цього пляшечка винця на двох - типова італійська вечеря в ресторані
- занедбані (чи правильніше сказати засрані) набережні в Римі - після Кракова чи Варшави було якось дико це все бачити
- Пізанська вежа справді нахилена!!! при чому сильно!!!!:))

Date: 2014-01-15 12:02 pm (UTC)
From: [identity profile] katikas.livejournal.com
клас, і я хотіла в Рим минулого року, була можливість, але вагітною не ризикнула
"італійці дууууже багато їдять (при чому якимось дивом переважно не товсті)" оце мене теж дивує, може паста їхня така чудова, ну і хто його знає, національна "генетична" особливість )

Date: 2014-02-16 10:14 am (UTC)
From: [identity profile] the-hrobak.livejournal.com
думаю вони не товсті - бо там для тих самих, приміром, макаронів - борошно з твердих сортів пшениці. кажуть від нього не сильно розтовстієш :)
про смарти - вони так виглядають, ніби ось-ось заваляться на бік :) того й не дивно ))
ну а в загальному - навіть не впевнена тепер чи я туди хочу :) зрештою, до цього не можу сказати щоб аж прям хотілося, більше для галочки. мені б швидше хотілося в якісь кольорово-казкові провінції ломанутися, про них Елла Мартіно часом в себе пише.
дякую за враження )

February 2014

S M T W T F S
      1
2345678
91011 12131415
16171819202122
232425262728 

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 12:13 am
Powered by Dreamwidth Studios